Wybierz swój język

Wypełnij krótki formularz i zacznij trenować >> kom. 511-311-707
KRAV MAGA ATTACK – PROSTOTA I SKUTECZNOŚĆ

_DSC0501Krav Maga to system, który został opracowany dla jednej z najlepszych armii świata, Sił Zbrojnych Izraela (IDF). Izraelski system walki wręcz, stworzony na potrzeby współczesnego pola walki, został zaadaptowany do potrzeb osób cywilnych.

_DSC0532Krav Maga dzięki swej prostocie i bazowaniu na naturalnych odruchach, pozwala szybko opanować podstawowe zasady skutecznej samoobrony. Nasi kursanci są szkoleni, jak mają reagować na typowe dla cywilów zagrożenia w jak najprostszy, najbardziej efektywny i bezpieczny dla nich sposób.

_DSC0634

Program treningowy stawia przed kursantami wciąż nowe wyzwania, stawiając ich w okolicznościach, jakie mogą wystąpić na ulicy. Stosujemy ograniczoną liczbę prostych technik ćwicząc je w różnych scenariuszach i konfiguracjach. Ćwiczymy nie tylko na sali treningowej, ale też w terenie (na trawie, piachu, chodnikach, śniegu, błocie), ciasnych pomieszczeniach, w poruszających się pojazdach (wynajmowane autobusy, tramwaje).

_DSC0718

Oryginalny program fizycznego przygotowania i samoobrony izraelskiego wojska został opisany przez pułkownika Davida Ben-Ashera, byłego szefa wyszkolenia walki wręcz i wychowania fizycznego sił zbrojnych Izraela (Israel Defense Forces) w książce „FIGHTING FIT” wydanej w 1983 roku. W przedmowie autor w pierwszej kolejności składa podziękowania Imiemu Lichtenfeldowi oraz Shayke Barakowi (jeden z najbliższych przyjaciół Imiego). Na okładce książki i na zdjęciach z technikami widnieją następcy Imiego w izraelskim wojsku.

Filia CENTRUM i TARGÓWEK Klub City Fit TRENINGI PERSONALNE TEL.: 511 311 707 Trener Lukasz Osiecki

Filia GOCŁAW  –  Gimnazjum nr 27  –  ul. gen. Romana Abrahama 10 tel.: 507 830 839 Instruktor Piotr Kuczyński

Filia BIELANY  –  Akademia Wychowania Warszawa ul. marynarska 34 tel.: 794 687 746 Instruktor Maciej Kamiński